Idén a járvány miatt nem tudjuk a szokásos módon megtartani a nyílt napokat iskolánkban. Ugyanakkor fontosnak tartjuk, hogy az érdeklődő tanulók és szüleik betekintést nyerhessenek intézményünk életébe, megfelelően tájékozódhassanak a következő tanévben induló képzéseinkről. Erre a célra összeállítottunk egy digitális „csomagot”, amt szeretettel ajánlunk az idelátogatók figyelmébe. Bár igyekeztünk minden fontos területet megmutatni, még így is felmerülhetnek megválaszolásra váró kérdések. Erre a célra létrehoztunk egy e-mail címet: beiskolazas2021@perlasca.hu

Iskolánk sikere a Te jövőd!Halmos Viktória egyetemi hallgató

Kristóf Krisztián végzett diákunk

Szász Hermina végzett diákunk

Tényleg jó itt!


Patakfalvi Lili  11. A osztályos tanuló  Vendéglátásszervezés

Marz Richárd András  11. A osztályos tanuló Vendéglátásszervezés

Rácz Krisztofer Csaba  11. A osztályos tanuló Vendéglátásszervezés

Windoch László  11. A osztályos tanuló Vendéglátásszervezés
Való Krisztina
Murinkó Kevin 11. A osztályos tanuló – Turisztika

Gyakorlati képzőhelyeink


Fejes Tamás – konyhafőnök XVIII. kerületi Kakas Étterem
Ambrózia cukrászda
Pepper House étterem
Art Pub
Kakukk étterem
Felvételi-tájékoztató-2021-2022-re

Nézd meg korábbi nyílt napunkat is: